Biuro obsługi/sprzedaż +48 600 33 99 11
Montaż/serwis +48 512 05 31 07
Nasza oferta
O Nas
Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku, zamonotowaliśmy już setki junkersów dla naszych klientów. Każdy nasz sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

O firmie

Firma Zakład Usług Gazowych zajmuje się sprzedażą, montażem urządzeń gazowych, a także jest specjalistycznym serwisem, zatrudniającym fachowców z wymaganymi uprawnieniami i wieloletnią praktyką, na bieżąco podnoszącymi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki poziom usług. Nie jest to więc serwis wykonujący naprawy i konserwacje niejako "przy okazji" świadczenia innych usług gazowych.

Ściśle specjalistyczny charakter naszych usług jest sekretem sukcesu naszej firmy. Wykonujemy naprawy, konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O. montowanych w Polsce. (JUNKERS, NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, FERROLI, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS i inne)

Można u nas zasięgnąć rady ( np. przy wyborze urządzenia ) zlecić naprawę, konserwację, regulację, analizę spalin, a także zainstalowanie zakupionych urządzeń ( istnieje możliwość zakupu na raty, od kwoty 100 zł. wzwyż ). Na wykonane usługi udzielamy gwarancji, a klienci mają pewność że zawsze nas znajdą pod tym samym adresem, czy telefonem.

Opinie klientów

Polecam firmę ZUG, pracę wykonali szybko i bezproblonowo, profesjonalizn w każdym calu. - Marek z Wrocławia

Zamówiona kuchenka została zamontowana w ekspresowym tempie oraz bardzo profesjonalnie - Basia Ostróda

Junkers zamontowany przez firmę ZUG piecyki jest bardzo dbrej jakości, zużycie gazu zmiejszyło się dwukrotnie - Wojtek z Oleśnicy

Bardzo polecam firmę, fachowcy - Zbigniew Opole

Bardzo konkretna firma, szybki czas realizacji zamówienia, serwis także na wysokim poziomie, polecam! - Michał Oława

Copyright by www.ZUG-piecyki.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. | Realizacja strony www Oleśnica Licznik: